Засипте наших менеджерів запитаннями ! 032-245-39-65, 067-674-90-55Ковані огорожі: краса та функціональність.

При зведенні сучасних багатоквартирних комплексів, промислових та індустріальних будівель, елітних котеджів та житлових комплексів, широко використовуються звичайні металеві огорожі або з інших зносостійких матеріалів.

За своїм призначенням огорожі можна класифікувати наступним чином:

  • огорожа громадських об’єктів, офісних центрів та адміністративних приміщень
  • огорожа для огородження дитячих майданчиків
  • огорожа для охорони дачних та котедж них ділянок

Прийнято окремо виділяти два види-з нержавіючої сталі та ковані вручну. Найпопулярнішими серед цих видів у місті Львів уже тривалий час є нержавіючо-стальні огорожі. Легкі , міцні та водночас стильні, вони легко впишуться в дизайн вашої оселі чи стануть надійним захистом для господарських будівель. Особливо варто відзначити такі якості нержавійки як вологостійкість, стійкість до різних температурних режимів та довговічність експлуатації.

Якщо ви шукаєте, де придбати справді якісні ковані або інші огорожі у місті Львів, фахівці компанії Даг Пріма підберуть для вас оптимальний варіант. Наш багаторічний досвід в продажу огорож Львів, задовольнить потреби найвибагливіших замовників.

Компанія WIŚNIOWSKI® - найбільший польський виробник систем огорож, воріт, алюмінієвих столярних виробів. Більше 20-річний досвід роботи в будівельній галузі. Техніко-виробничий центр забезпечує якість і найвищі стандарти, а постійне вдосконалення персоналу, продукції і виробничих ліній сприяє створенню виробів найвищого класу.
КНВМП "Даг-Прима" є партнером компанії WIŚNIOWSKI в напрямку систем огорож, в'їзних воріт і хвірток, а так само дотримує всі гарантійні умови виробника. Ми гарантуємо індивідуальні консультації та технічну підтримку
Знання, досвід і високий професіоналізм наших співробітників ми поєднуємо з ефективним застосуванням сучасних технологій. Такий підхід забезпечує нам можливість постійного розвитку, поліпшення технічних характеристик продуктів і їх відповідність нормам і стандартам. Випуск виробів світового рівня вимагає застосування інноваційних технологій: автоматизація виробництва забезпечує повторюваність і точність; ефективні процеси виробництва дають гарантію конкурентної ціни; а використання найкращої сировини гарантує найвищу якість виробів.

Wisniowski