Засипте наших менеджерів запитаннями ! 032-245-39-65, 067-674-90-55

Landert Motoren AG

є незалежною сімейною компанією, яка працює на всіх п’яти континентах. Компанія пропонує новітні досягнення в галузі промислових технологій з 1924 року. Навіть найвимогливіші клієнти оцінять високий рівень інновацій і чудову якість нашої продукції. В даний час в групі компаній Landert Motoren працює більше 700 чоловік.

Чому автоматичні двері?

Не секрет що архітектори з кожним роком все більше віддають перевагу, вибираючи автоматичні розсувні двері. У містах Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль ми встановили велику кількість автоматичних розсувних систем. Сподіваємося що ви приєднаєтеся до числа клієнтів, які обрали надійність, швидкість і різноманітність Тормакс.

TORMAX

є сьогодні одним з провідних європейських виробників автоматичних дверних систем і, у співпраці зі своїми обраними партнерами, створює рішення для автоматичних дверей.

Автоматичні двері TORMAX

можна зустріти як в офісних будівлях, так і в торгових центрах, в готелях і ресторанах, в магазинах, в аеропортах і вокзалах, на кораблях і в житлових будинках – словом, в сотнях тисяч будівель у всьому світі.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.