Засипте наших менеджерів запитаннями ! 032-245-39-65, 067-674-90-55

25 Грудень 2014

Коментарі

0
 Грудень 25, 2014
 0

Давайте поговоримо про теплоізоляцію воріт.    Отменная теплоизоляцияДля початку розглянемо два терміни які використовують виробники в характеристиках воріт: теплоізоляція і теплопровідність. Багато хто думає, що вони однакові і це призводить до помилкового розуміння якості продукту. Теплопровідність – це властивість матеріалу. Вона показує, наскільки добре матеріал проводить тепло і не залежить від його щільності. Теплопровідність підходить для порівняння різних ізоляційних матеріалов.Еслі розділити теплопровідність на товщину матеріалу, то вийде коефіцієнт пропуску тепла з одиницею вимірювання теплової струм (Ватт) на квадратний метр поверхні і на Кельвін Коефіцієнт теплоізоляції U – це коефіцієнт опору пропуску тепла. Європейські виробники використовують показник теплоізоляції, вітчизняні теплопровідності.

Розглянемо на прикладі .

Спілкуючись з клієнтами менеджери нашої компанії, КНВМП “Даг-Прима”, часто чують від клієнтів що ворота що вироблені в країнах СНГ  тепліші за ворота Хорманн. Адже показники у них набагато нижче …. Те що ворота  тепліше, і значно тепліше – це витончений маркетинговий хід. Тепер звернемося до аргументування:

EPU секция

Панель Hormann EPU 42/20 мм


Коефіцієнт теплоізоляції воріт Hormann EPU: Секція 42/20 мм U = 1,00 Вт / (м² · К) Коефіцієнт теплопровідності панелі не європейських воріт  : Секція приблизно 40 мм = 0,38 Вт / (м * К) Для розрахунку показника U нам необхідно одиниця Ват розділити на (товщину панелі розділену на коефіцієнт). Тепер підставляємо значення: U = 1 / (0.40 / 0.38) і отримуємо U = 0.95 Погодьтеся, що показник панелі “якісних” воріт 40 мм 0,95 Вт / (м² · К) всього на 0,05 нижче (краще) ніж 1,00 Вт / (м² · К).

А якщо ми порівняємо подібні по товщині панелі, Hormann 42 мм VS “якісні ворота” 40 мм: Hormann 42 мм U = 0.5 Вт / (м² · К) “якісні ворота” 40 мм U = 0.95 Вт / (м² · К)


Як бачимо …. Завжди треба порівнювати подібний продукт. Ми встановлювали ворота різних виробників, але в зв’язку з рекламаціями,неякісним виконанням, зривами строків поставок від багатьох відмовились, залишивши в свому асссортименті найкраще для своїх клієнтів. Ми не говоримо що ці ворота погані, вони якісні рівно на стільки на скільки коштують.


А щодо розуміння різниці товщини панелі 2 сантиметрів і різниці ціни … хтось хоче в два рази товще, а хто то в два рази якісніше Бажаємо робити Вам правильний вибір і завжди пам’ятати – якість перевіряється часом. Гарантія Hormann 10 років на ворота і 5 років на автоматику!

Залишити відповідь