Засипте наших менеджерів запитаннями ! 032-245-39-65, 067-674-90-55

Hormann KG VKG- безумовний лідер на світовому ринку з виробництва гаражних воріт, вхідних дверей, shumaher-hormannавтоматики для воріт, промислових воріт, а так само перевантажувального обладнання. Незмінне німецька якість, багаторічний досвід інноваційних розробок і орієнтація на потреби клієнта – основа корпоративної філософії компанії Hormann.

На сьогоднішній день у більшості професіоналів будівельного ринку слова “ворота” або “двері” в першу чергу асоціюються з ім’ям Hormann!

Hormann в минулому столітті

Компанія Hormann KG успішно розвивається вже майже півтора століття, за цей час вона пройшла шлях від слюсарної майстерні до найбільшого концерну, що складається з десятків виробничих підприємств. Розпочато цей шлях був Августом Херман (1886 – 1944). Він організував виробництво сталевих воріт в місті Білефельд. Після війни справу батька продовжив син Герман (1912 – 1994). Він відроджує підприємство Hormann в місті Штайнхаген.

Одним з визначальних подій в історії підприємства Hormann став початок виробництва воріт “Berry” (названий так на честь їх винахідника з Америки) в 50-х роках XX століття. Це підйомно-поворотні гаражні ворота Херман – принципово нова конструкція для того часу. Успіх цього продукту дає сильний імпульс подальшому успіху фірми Hormann.

У 60-х роках розвиток йде ще більш стрімкими темпами – розпочато виробництво секційних гаражних воріт Hormann, що відкриваються вертикально і заощаджують місце, а так само виробляються ворота для промислових об’єктів. Виробництво виходить за межі міста Штайнхаген, і разом з ним зростає асортимент підприємства. З’являються такі продукти як складні і відкатні ворота Hormann, приводи для воріт Hormann, вогнестійкі і багатоцільові двері Хорман, вхідні двері Херман.

До середини 60-х компанія складалася з 11 підприємств, що перебували в Німеччині та Бельгії. Надалі в групу компаній Hormann входять Tubauto SAS і Garador Holdings Ltd., які на той момент були провідними виробниками гаражних воріт в Великобританії і Франції. А також до концерну Hormann приєднуються: виробник вантажних систем Dyna Seal і Schorghuber GmbH (виробник високоякісних дерев’яних дверей).

21 століття Hormann

З 2000 року фірма виходить на китайський ринок. Починається виробництво систем промислових воріт і дверей на підприємстві Hormann Beijing Door Production Co. Ltd. в Пекіні. А в 2002 р Hormann Inc. починає виробництво і реалізацію воріт і приводів на американському ринку.

На сьогоднішній день на підприємствах Hormann працюють більше 5500 чоловік. Річний оберт компанії перевищує 1 мільярд євро. Торгова мережа компанії Hormann складається з більш ніж 50-ти власних представництв і безлічі торгових партнерів в 30-ти країнах. Hormann відповідає стабільним зростанням на нові тенденції розвитку світового ринку.