Засипте наших менеджерів запитаннями ! 032-245-39-65, 067-674-90-55

Згуртована команда

Згуртованість команди - найкращий ознака здорового духу компанії і професіоналізму її співробітників. Це говорить про те, що у нас хороші умови роботи. Завдяки всім цим факторам ми досягаємо успіху у всіх проектах, і, уклавши одного разу з нами договір, наші клієнти залишаються вірні нам.

Тільки EU обладнання

Ми постачаємо обладнання європейських компаній, яке виготовлено на заводах в Європі. Ми не пропонуємо Вам обладнання, зібране в Китаї або Україна і продається тут під "європейським" брендом або з назвою "німецько-білоруське".

Проект-консультації

Ми консультуємо наших клієнтів або проектні організації на стадії проектування, що дозволяє повністю задовольнити вимоги Замовника, уникнути зайвих витрат під час монтажу, чітко спланувати терміни реалізації проекту, що позитивно позначається на економії коштів і часу наших клієнтів.

Сервісне обслуговування

Будь-яке обладнання потребує сервіс. Після установки воріт або автоматики ми не забуваємо про Вас. Пропонуючи пост-гарантійне сервісне обслуговування, ми беремо ваші турботи на себе, а Вам залишаємо задоволення від користування продуктом, встановленим нашою компанією.